На складі
-
+

Завдяки цій грі діти освоюють англійський алфавіт, розважаючись всією групою, і потроху вони вивчати все більше і більше слів. Динаміка гри полягає в тому, щоб в правильному порядку кидати в рот монстра кілька букв у формі диска і сформувати слова, зазначені на малюнках карт.

Гра складається з: 1 сварливого монстра, який буде їсти букви, які кидають діти (розміри 50x32см); 48 дисків з літерами алфавіту; 30 гральних карт; 1 сумка для зберігання; 1 навчальний посібник

ABC Monster має різні режими гри і є інструментом, який полегшує як індивідуальну гру, так і групову гру. Є також 3 рівня, щоб адаптувати його до середніх знань, які є в кожному класі, щоб витягти з нього максимальну користь, будучи рекомендованим інструментом для використання в класах з дітьми від 3 до 7 років. Крім того, це активна і динамічна гра.

Мета гри полягає в тому, щоб вгадати слово, яке пропонується в кожній картці, інтерпретувати ілюстрацію, що допомагає дітям в їх розумовому декодування, а потім побудувати це слово, кидаючи правильні літери в рот монстра. Повільне і контрольоване побудова слів допомагає організувати мислення, а також перші навички письма, але також допомагає поліпшити інші навички, такі як:

- Фонологічна обізнаність
- Практика диктувань
- Розвиток окуломоторної координації
- Точна настройка мети і рухових навичок дитини
- Поліпшення швидкості в процесі складання слова

Гра дає змогу стимулювати зорову увагу, розмежовуючи відмінності між зображеннями та пов'язуючи їх зі словами, ініціює та заохочує попереднє читання, поліпшує когнітивні функції та соціально-емоційний розвиток.

Розмір монстра: 50х30 см.

Склад: 1 монстр-азбукоїд, 48 дисків з буквами англійського алфавіту, 30 ігрових карток, 1 сумочка для зберігання дисків з буквами, 1 інструкція.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано           Добре